Profesyonel adımlar için..

  • 0532 514 50 57

Sayfa Sihirbazı

Sayfa Sihirbazı nedir?
Bir internet sitesi için gerekli bütün malzemeleri barındıran web tabanlı kolay site yapma ve güncelleme aracıdır.

 

Sayfa Sihirbazı ile her hangi bir kod bilgisine ve tasarım yeteneğine ihtiyacınız yok. Standart bir bilgisayar kullanıcısı tarafından bile rahatlıkla internet siteleri kurulabilir ve her ihtiyaç duyulduğunda güncellenebilir.

Yeni başlayanlar için sadeleştirilmiş kurulum adımlarının yanında tasarım malzemeleri, binin üzerinde tema seçeneği, tema düzenleme imkanı, slayt, SEO seçenekleri, formla, Facebook sosyal eklentileri, blog, fotoğraf albümü, ziyaretçi defteri gibi birçok ek malzeme standart olarak kullanımınıza açıktır.

Acaba sitem nasıl oldu diye düşünmeye gerek yok çünkü mevcut tasarımınızın içindeyken güncelleme yaparsınız. Yine de tasarımın herhangi bir adımında önizleme yaparak sayfanızın o anki halini anında görebilirsiniz.

Daya ayrıntılı inceleme için alttaki butona tıklayın.

Karar vermeden önce sınırsız sayıda deneme sitesi açarak sistemi daha iyi inceleyin. Deneme alanında blog, foto albüm, ziyaretçi defteri gibi veritabanı isteyen bölümler dışında sınırsız sayıda sayfa açma yönetme, fotoğraf ekleme, binin üzerinde temaları deneme ve daha birçok özelliğiyle kullanma şansınız olacaktır.

Sayfa Sihirbazı için tıklayın..
Sayfa Sihirbazı ile yapılan örnek siteler

Ayrıntılı bilgi ve internet dünyasına girmek için lütfen bizimle irtibat kurun..